Başlıca Grafik Tasarım Programları

Her geçen gün gelişen tasarım programları kendi içinde bir dizi karmaşa barındırıyor. Ancak üzülmeyin, her türlü ihtiyaca yanıt veren bir program ve çözüm bulunuyor. Size en uygun ve kaliteli grafik programını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, küçük veya büyük tasarım işleri için yardım almak istemiyorsanız önerdiğimiz programlar için yazımızı dikkatlice incelemenizi öneririz.

AutoCAD

Teknik çizim ve tasarım programları arasında en yaygın kullanılan programdır. İçinde barındırdığı sayısız fonksiyonlar ile kullanıcısına en üst düzey hizmeti sunmaktadır. Bu programı mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar 3 boyutlu çalışmalarını kullanılabilir hale getirmek için kullanmaktadır.

ProShow Producer

Sunumların ve slayt gösterilerinin en iyi hale getirilmesini sağlayan bir yazılımdır. İstediğiniz formata döndürebilir, aklınıza gelen tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz. Tüm platformlarda bu program aracılığıyla sunumunuzu paylaşmanız mümkün.

Adobe Photoshop

Tüm profesyonellerin mutlaka kullandığı bu eşsiz program için ne desek az kalır. Sürekli kendini geliştiren ve çoğu kurumsal firmanın amiral gemisi olan Photoshop yüksek performanslı bir tasarım programıdır.

Picasa

Tam olarak profesyonel bir program olamamakla birlikte tüketiciye kolay, hızlı ve anlık çözümler sunar. İçinde yüz tanıma gibi bir çok teknolojiyi barındırır ve aktarım, fotoğraf taşıma ve albümleme hizmetlerini de size kolaylıkla sunar. Saniyeler içinde aklınıza gelen tasarımı dijital ortama dönüştürebilirsiniz.

PhotoScape

Daha çok bizlere Instagram kolaj uygulamalarını andıran programdır. Yine profesyonel olmayan, anlık çözümleri tüketiciye sunuyor. Ayrıca istediğiniz resimlerden animasyon yaparak farklı deneyimler elde edebilirsiniz.