WEB PROGRAMLAMA

Web programlama, basit anlamda web sitenizi oluşturmak amacıyla yazılan kaynak koda verilen isimdir. Ancak tanımını bu denli sınırlı tutmak yeterli olmaz. Çünkü web programlamanın kapsamı ve sunduğu hizmetler oldukça geniştir. Özellikle dinamikliğini, sürekliliğini ve güncelliğini koruyan bir alandır. Bu nedenle web programlamanın bu prensiplere uyum sağlayacak, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir.

Web Programlama

Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla  oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır.

  • PHP
  • ASP.NET
  • JAVA
  • CSS+

Web Yazılımda Profesyonel Çözümler!

Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sitede belirlenen yerini alır. Girdiğiniz veriye göre sayfa sayısı çoğalır veya azalır. Web programlarının  kullanıldığı sitede herhangi bir programcı ya da web site tasarımcısına ihtiyaç duymazsınız, sitenizin içeriklerini siz yönetirsiniz. Böylece sitenizin gerçek sahibi siz olursunuz.

Web programlamalar  size özeldir. Çünkü web programlamalar firmanıza özel yazılır. Bu sayede site görseli de size özgü olur. Böylece web siteniz sıradanlıktan kurtulur. Sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere kodlandıkları için öğrenmesi, uygulanması ve değiştirilmesi kolaydır. Hazırlanan web programlamada  değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu rahatlıkla yapılabilir. Çünkü web programınız ekibimiz tarafından sıfırdan yazılır, dolayısıyla koda basit bir şekilde müdahale edebiliriz. Ayrıca yaptığımız web programlamanızı, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Yani bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir. Bu da sizi kayıt girme işinden kurtarır.

Bir web programlaması mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web programı lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.

Dijiton, PHP, ASP, .NET teknolojilerini kullanarak en basitinden en karmaşığına kadar her türlü web programlama  ihtiyacınızı karşılayacak başarılı projeler üretir. Dijiton program ekibimiz bu gücünü arkasındaki ar-ge ve tasarım ekibinden alır.

Tüm sektörler ve amaçlar için oluşturduğumuz web programlamaları  müşterilerimize makul fiyatlarda ve yüksek kalitede en önemlisi tamamen kendi yönetimlerinde olacak şekilde yazarız. Uygulamanızın tamamen sizin yönetiminizde olması iyi organize olmanızı, veriminizin artmasını sağlar. Web programlamanız  aracılığıyla değişiklikleri ve eklemeleri kendiniz yapabildiğiniz için zaman kaybı yaşamazsınız, ek bir maliyet ödemek zorunda kalmazsınız.

Dijiton program ekibimizin birçok seçkin firmaya yaptığı web programlamalar  yıllardır sorunsuz çalışmaktadır. Sizler de işletmenizi kontrol altında tutacağını düşündüğünüz her türlü web programlama  fikirlerinizi bize anlatın, biz de yazılım dünyasının geniş sınırları sayesinde sizlere en uygun çözümü sunalım. Son derece güvenilir, kontrolü sizin elinizde olan yazılımlar hazırlayalım. Hedefe en kısa yoldan ve en zahmetsiz şekilde ulaşmak için bizi arayın, hazırlayacağımız web programları sayesinde kontrol artık sizin elinizde olsun.

TOP