Sosyal medyayı aktif olarak kullanan milyarlarca insan var. Her yaş grubundan insanın yer aldığı sosyal mecra bu gün en etkili dijital pazarlama aracı. Firma, marka, ürün ve hizmet tanımı için en iyi sosyal medya hizmeti sunan Dijiton şirketinizi daha iyi konuma getirmeye odaklanmaktadır ve bu amaçla sosyal medya stratejinizi geliştirmek için sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Marka bilinirliği ve en iyi katılım sağlayacağınız alanların artırılması için kullanılacak olan taktiklerin sergilendiği sosyal medya aynı zamanda rekabet analizi ve özel iletişimli stratejiler ile sitenizin nasıl başarıyı yakalayacağına dair bir yol haritası çiziyor.

  • Sosyal medya pazarlama stratejisi

Sosyal medya ya da etkileşimli pazarlamaya ayıracak bütçeniz var, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzun vadeli sosyal medya başarısı için fırsat yakalamak için Dijiton iş ortağınız olmaya hazır.

  • Uygulama yönergeleri

Sosyal medya ile ne yapmak istediğinizi biliyor musunuz? Fakat öznel bir manzarada gezinmek için yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Marka bütünlüğü, farklı ortamlara uyum, geliştirme, iletişim uygulamaları için Dijiton en iyisi.

  • Yazılım önerileri

Yüzlerce SEO aracı bulunuyorsa aynı zamanda açık kaynaklı yazılımların geniş bir kitle sebebi ile binlerce sosyal medya aracı da bulunuyor. Seçimlerinizi kaynak, ortam ve bütçe üçgeninde etkili bir şekilde dağıtmak için Dijiton var.

  • Sosyal medya denetimi

Sitenizin çeşitli sosyal ağlarda varlığının derinlemesine analizi için sosyal medya denetimi hizmeti önemlidir ve bu varlığı iyileştirmek için iyi bir stratejinden yararlanılmalı.

  • Rekabet analizi

Rakipleriniz topluluk oluşturma, blog, video, widget gibi seçenekler ile inanılmaz bir iş çıkarıyorsa onların endüstrideki paylarını sarsmak için Dijiton var.

  • Sosyal profil oluşumu

Katılmanız gereken ve insanların sizler ile konuştuğu sosyal ağlar belirlenecektir. Daha sonra ziyaretçi çekmek ve çift yönlü bir sohbet imkanı için profillerin oluşturulması ve yönetilmesi sağlanacaktır.

  • Topluluk oluşturma

Hangi toplulukların izlenmeye değer olduğu, bu topluluklar ile doğal yollardan nasıl ilişki kurulabileceği, toplulukların izlenmesi, marka ve anahtar kelimelerin belirlenmesi, yorumlara proaktif cevapların verilmesi de sosyal medya hizmeti kapsamındadır.

Bu gün pek çok kullanıcının yer aldığı sosyal medya platformlarında Dijiton sayesinde siz de olun, etkili bir strateji ile kazanmaya hemen başlayın.