KURUMSAL WEB TASARIM

Profesyonel tasarımlarla oluşturulmuş bir web sitesi, kurumsal kimliğin en ideal şekilde yansıtılmasına ve güncel teknoloji araçlarının efektif olarak kullanılmasına imkan sağlar. Dijital dünyanın gerekli takiplerinin yapılması ve düzene entegre olabilmek adına güncel teknolojilerinin getirdiği opsiyonlar bir web sitesi bünyesinde barındırılmalıdır. Şirketiniz için bunun en iyi yolu ise profesyonel ellerle hazırlanmış kurumsal web tasarımından geçer.

İşletmenizin dijital dünyaya yansımasındaki kurumsal arayüzünüz web sitelerinizdir. Etkili, ilgi çekici, işlevsel bir web sitesi kurumsal işletmenizin başarılarının arkasında yatan temel etmenlerden biridir. Diğer bir deyişle kurumsal web tasarımı işletmenizin omurgasını oluşturur. Bu sebeple edineceğiniz güçlü bir omurga şirketinizin ayakta durabilmesine hizmet eder.

Kurumsal web tasarımı, işletmenizin imajına doğrudan etki ederek güçlü görseller ve üstün teknik donanımlar aracılığıyla beklenen kaliteye ulaştırılır. Bu sayede şirketinizin prestijine sağlayacağınız katma değer artar ve dijital sektörde varlığınızın güçlü ispatlarını sunarsınız.

Başarılı Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Şirketlerin markalaşma süreçlerinde kullandığı temel araçların başında internet siteleri gelir. Müşterileriniz web sitesi ziyaretlerinde hızlılığı, kullanışlılığı ve pratikliği oldukça önemser. Yani başarılı kurumsal web tasarımı kullanıcı deneyimini en iyi şekilde verebilmelidir. Bunun için baz alınması gereken birçok görsel ve teknik detay bulunuyor.

  • Site yöneticisi tarafından içeriklerin güncellenebilmesi sağlanmalıdır. Bunun sağlanması yazılımsal becerileri beraberinde getirir. İçerik Yönetim Sistemi (IYS) ve Content Management System (CMS) olarak ifade edilen yazılımlar başlangıçta maliyete sebep olsa da ilerleyen süreçlerde sağlayacağı kolaylık, hız ve işlevsellik tercih sebebiniz olacak.
  • Responsive tasarım olarak adlandırılan sistemle tüm cihazlarda kullanılabilir özellikleri barındırmalıdır.
  • Kullanıcı deneyimini en iyi şekilde yansıtacak sade arayüz ve pratiklik tasarımsal özelliklerinde yer edinmelidir.
  • Şirkete özgü özel tasarımlar ile kalite öne çıkarılmalıdır.
  • Markaların sunduğu ürün ve hizmetler kullanıcılara hitap edecek düzeyde hazırlanmalı ve kopya içeriklerden uzak durulmalıdır. Unutmayın, her zaman özgün olan web siteleri ön planda olur.
  • Kurumsal web tasarımında web sayfalarının kodlamaları HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Phyton ve ASP gibi programa dillerini kullanarak en iyi şekilde yapılmalıdır.
  • Nihayetinde şirketiniz için hazırlanmış kurumsal web tasarımı gerekli test süreçlerinden geçerek başarı oranı test edilmelidir.

Kurumsal Web Tasarımında Neden Dijiton?

Web sitelerinde temel amaç hızlı geri dönüt almak ve marka bilinirliğini arttırmaktır. Bunun gibi birçok amaca hizmet eden Dijiton, kurumsal web tasarımı hizmetlerinde marka imajına, müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine en uygun tasarımların inşasını gerçekleştirir. Bunu yaparken yazılım ve kodlama gibi teknik uzmanlıklarından destek alır.

Özgünlük, estetik form, müşteri taleplerine uygunluk ve işlevsel yazılımlarımızla buluşturduğumuz kurumsal web siteleri Dijiton’un profesyonelliği ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanır. Bu sayede dijital dünyada güçlü bir kurum olmanızı ve imzanızı atmanızı sağlıyoruz.

TOP