Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy web tasarım ajansı olan Dijiton isteklerinizi, fikirlerinizi ve faaliyetlerinizi tasarlayıp, dijital ortama profesyonel olarak sunan bir şirkettir. Özellikle son teknolojiye uygun olarak kullandığımız araçlarımız ile responsive tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Böylece mobil uyumu ile daha çok ziyaretçiye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bir web sitesinin en büyük ihtiyaçlarından olan Seo uyumu da daha çok ziyaretçi alabilmeniz adına en çok önemsediğimiz kriterdir. Bununla birlikte e-ticaret yazılımları, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım gibi çok geniş bir alana hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Kurumsal Web Tasarım

Çekmeköy kurumsal web tasarım noktasında Dijiton olarak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan ve en çok verimi alacağınız tasarımları ortaya koyuyoruz. Bunu sağlarken WordPress ve diğer yazılımlarla özgün, güvenilir bir platform oluşturma amacıyla firmanıza özel dizayn ederiz.

Bilhassa prestijinizi yükseltmek için isteğinize en uygun web tasarım ve kodlama yaparak daha özgün bir site olmanıza öncülük etmekteyiz.

Ayrıca yaptığımız kurumsal kimlik çalışmaları ile dijital ortamdaki yüzünüzü yansıtırız. Bunun için tanıtımlar, sosyal medya hesapları, logo tasarımları veya kartvizit gibi pek çok alanda profesyonel kimliğinizi oluştururuz.

Dijiton’un Web Tasarım Süreci

Çekmeköy web tasarım hizmetini verirken birlikte geçireceğimiz tasarım sürecinden bahsedelim.  

  • İlk olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, en uygun çözümleri sunarız.  
  • İhtiyaç halinde içerik yönetim yazılımı oluşturuyoruz. Böylece size vereceğimiz şifre ile site ara yüzüne erişebilirsiniz. Ardından güncelleme, ekleme veya silme işlemlerini siz yapabilirsiniz.
  • Kurumsal profilinize uygun en ideal web tasarımınızı planlayarak oluşturuyoruz.
  • İçerik yerleştirmesi yapıyoruz. Bunu yaparken web sitesi içeriklerinizi tamamen SEO kriterlerine uygun ve kullanıcı deneyimi odaklı hazırlamaya dikkat ediyoruz. SEO konusunda uzman ekibimiz özgün ve kaliteli içeriklere sahip olmanız için sektörünüze uygun içerikler üretir.
  • Oluşturduğumuz web sitenin sunumunu size yaparız. Akabinde karşılıklı iş birliğimizle gerekli gördüğümüz düzenleme veya güncellemeleri yaparız.
  • Yazılım, tasarım ve içeriklere dair son kontrollerimizi yaparız.
  • Nihai olarak web sitenizi yayınlarız.
  • Bu yayının ardından devamlı olarak gözlem ve kontrollerde bulunuruz. Ayrıca müşterilerimize teknik destek ve danışmanlığı da veriyoruz.

Çekmeköy web tasarım ajansı arayışındaysanız ve kaliteli bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, hemen bizden teklif alın.