WordPress SEO Hizmeti

Dünyanın en önde gelen web yazılımlarından biri de WordPress’ dir. İçinde bulunan özel temalar, ücretli olan eklentiler ve daha birçok detayı bünyesinde bulunduran bir sistemi kapsar. Geniş bir yelpazede WordPress bir blog dan bir e-alışveriş sitesine kadar pek çok iş modeli geliştirilebilmektedir. Bütün bu süreçte bir WordPress uzmanı ile yürütülmeli. İşte bu anlamda ihtiyaç duyduğunuz tek firma olan Dijiton olarak sitenizi geliştirmek ya da problemlerinize çözüm bulmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birçok kaynağın, temanın ve eklentinin yer aldığı WordPress oldukça karmaşık bir sistemi kapsar. Kurulan web sitesinin dijital platformda verimli bir şekilde çalışabilmesi adına gerekli gelişimlerin yapılabilmesi ile bu sürecin bir WordPress Uzmanı aracılığı ile takip edilmesi gerekir. Bu durum sonrasında başarılı bir arama motoru optimizasyonu ile Google Adwords reklamları ile birlikte başarılı bir marka kimliği ve ulaşılabilirlik elde edilebilir. Verilecek olan emeğin karşılığını almak adına profesyonel yarım için web sitenizde hedeflediğiniz yeri bizimle bulabilirsiniz.

WordPress Seo, Tasarım, Eklenti ve Teknik Destek

WordPress sayesinde Dünya’da birçok web sitesi hazırlanmakta. Kolay yönetim paneli, ücretsiz olan eklentiler, karmaşık kodlamaya ihtiyaç duyulmadan kullanılan arayüzü ile beraber tüm kullanıcılara hitap eden bir web sitesi oluşturma aracı görür. Bu panel her ne kadar yönetimi kolay görülen bir alan olsa da profesyonel kişiler tarafından yürütülmesi gerekmektedir.

WordPress Seo

Belirli bir trafiği yakalamak, web sitelerin kurulumunun ardından siteye arama motoru optimizasyonun gerçekleşmesi ile artık kaçınılmaz bir hal alır. Siteleri eğer caddeye açılan bir dükkân olarak düşünürsek, arama motoru optimizasyonu yapılan siteyi de caddenin en canlı, ışıklı dükkânı olarak düşünülebilir. Önemli SEO adımları sitenizin indexlenebilirliği ile Google tarafından kullanıcı deneyimine uygun olması olarak sayılabilir. WordPress SEO’da, normal SEO adımlarına benzer yapıda bulunan küçük ancak etkili adımlar ile müşteri potansiyelleri ile beraber Google tarafından görünürlüğünüz de artmış olur. SEO adımları WordPress kullanılarak sektörel bazdaki anahtar kelime listesinin belirlenmesi ile bu anahtar kelimelerin SEO eklentilerinde kullanılması ile gerçekleşir.  Sitenizde ki performans ve hızı yüksek fotoğraf çözünürlükleri olumsuz etkiler. Bu olumsuzluk halini ortadan kaldırmak için resimleri optimiza etmeniz gerekir. İçeriklerden ziyade eklenilen resimlerin WordPress ekosisteminde dolaylı bir biçimde Google SEO ekosisteminde optimize olması gerekmektedir. Link şeklinde eklenilen resimler tıklama ve arama sitenize trafik olarak geri dönüş yapar. İçeriğiniz başlık hiyerarşisi aracılığı ile çok daha rahat bir şekilde okunur ve Google kullanıcı deneyiminiz de olumlu etkiler sunar. WordPress SEO adımlarından başlıcalarını gördünüz aslında tüm bunların pek çok ayrıntısı bulunmaktadır. Bütün bu detaylara sahip olan WordPress SEO uzmanı Dijiton olarak site trafiğinizi, destek ve optimizasyonunuzu sunacağımız hizmet ile artırmak isteriz.

WordPress Alanında Uzman Ajans Olarak WordPress Öneriyor ve Kullanıyoruz

Kurulan WordPress yapısı ile kurumsal şirket web sitesi, basit bir blog ya da daha karmaşık yapıda; binlerce kullanıcı için hizmet sunan web siteleri oluşturarak kullanabilirsiniz.

Arama sonuçlarında WordPress tabanlı web sitenizin başarı elde etmesi için site optimizasyonu ile beraber ara motoru optimizasyonunun bir bütün şeklinde düşünmek gerekir. Site içi ve site dışı değerlendirme yapıp projenizi uzun vadede bir eyleme dökmeniz gerekecektir.

CSS, PHP, HTML ve sunucu sistemlerinde uzman olan ekibimiz aracılığı ile oluşturulan iş birliği ile birlikte, WordPress tabanı bulunan web sitelerinin ihtiyaçlarına en uygun SEO planını kurgulayarak sizleri aramalarda en üst sıralara ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda WordPress SEO hizmetlerini şeffaflık ve özel bir konumda gerçekleştiriyor, sizlerin de yapılan bütün iyileştirmelere adapte olmanızı, gerekli olması halinde müdahale etmenize imkân tanıyacak olan dökümantasyon işlemlerini de sunuyoruz.

Siteniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler için fiyatlarımız kısmından gerekli incelemede bulunabilir ya da sizin için özel olacak olan detaylar ile birlikte anında teklif alabilirsiniz.