Web Tasarım Firmaları

Web Tasarım Multi Disipliner Bir Süreçtir…

Diğer taraftan web tasarım işi içerisinde teknik taraflıda barındırıyor. Her üretilen tasarımın HTML / CSS ve server Side bir kodlama ile kodlanması gerekiyor.

Tüm bunların dışında, kullanılabilirlik, SEO (arama motorlarındaki görünürlük) ve bir yığın konu da var…

Özetle web tasarım multi disiplinler bir süreç… Bu da satın almayı cidden zorlaştırıyor. Peki bu karmaşa içerisinde iyi bir web tasarım satın alması nasıl yapılabilir? Nelere dikkat etmek gerekiyor ?

En İyi Web Tasarım Firması Seçerken…

Bütçenizi belirleyin : yalnız bunu yaparken diğer ajansları(saygın kaliteli ajanslar) da işin içine katarak yapın. bütçenizi ne kadar yükseltirseniz iyi ajanslarda çalışma sansınız artar

Ödül sitelerini takip edin :web tasarım ödül sitelerini takip edin .beğendiğiniz ajanslarla irtibata geçin .bu ajansların ödül ve başarılarını sorun

Ajansları yerinde ziyaret edin: ekip büyüklüğünü ,çalışma biçimlerini anlamaya çalışın. web tasarım ile alakalı süreçler uzun bir birlikteliktir.

İçerik yönetim sistemi istiyorsanız mutlaka demo isteyin :uzun süreli gerçekleştirilen tercihen framework kullanan stabil bir yazılım seçmenizde fayda var.

Ajans çalışanları ile karşılıklı uyumu sağlayın : ajansın  yaptığı işler ne kadar iyi olursa olsun çalıştığınız insanlarla aranız iyi olmadığı sürece başarı elde edemezsiniz ne demişler sevgi gönüllerin arasındaki köprüdür birbirimizi sevelim.

Dijiton ekibi olarak 10 yıllık bir sektör deneyimini, alanında en iyilerden oluşturduğumuz ekibimizle, en iyi şekilde projelerimizi sizlere aktarıyoruz. İşimizi seviyor ve aşkla yapıp sizlerle paylaşmak itiyoruz …

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız…