Web Programlama

Genel kullanıcılar tarafından en fazla karıştırılan olgulardan birisi olan web tasarımı ile web programlama temelinde birbirinden farklı iki alandır. Web tasarımı temel olarak bir web sitesinin daha ağırlıklı olarak arayüzünü ve kullanıcı tarafından görülen yüzünün şekillendirilmesiyle ilgilenmektedir. Web programlama ise daha ağırlıklı olarak web sitelerinin arkaplanında bulunan tüm yapıyı kapsamaktadır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların yapacakları her işlem ve her tıklama gibi fonksiyonlarında hangi işlevlerin yerine getirileceği ve hangi paylaşımların nereye gideceği veya kaydedileceği gibi işlemlerin bütünü web programlamayla sağlanmaktadır.

Size Özel Web Programlamalar

Tüm web programlama çalışmalarımız sizin için özeldir. Tüm projelerinizde sadece projeniz için oluşturulan yapıya uygun olarak web programlamalar yerine getirilerek, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize yanıt verebilir olmasını sağlıyoruz. Bu şekilde proje bazlı web programlamalarını yaparak, web sitenizin görselinin tamamen özgün olmasını sağlayarak, hem kullanıcıların ilgisini çekebilmeyi hem de kurumsal imajına uygun bir web sitesine sahip olabilmenizi sağlamaktayız. Milyarlarca web sitesinin bulunduğu internet dünyasında bu şekilde proje bazlı özel çalışmalar ile web sitenizin rakiplerinizden farklı ve sıradanlıktan uzak bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Projeniz için özel olarak ekibimiz tarafından yazılan web programı üzerinde değişiklik ihtiyacı oluşması durumunda pratik ve hızlı bir şekilde bu ihtiyaçlara yanıt verilebiliyor.

Farklı Programlara Entegrasyon Şansı

Projenize odaklı olarak ekibimiz tarafından hazırlanan web programını, mevcut olan dilediğiniz farklı programlara entegrasyonunu da gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle çok daha işlevsel bir kullanım potansiyeli oluşturulabiliyor. Sadece web sitenize odaklı olarak değil aynı zamanda da web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilecek web programlamaları yapılabilmektedir. Deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından PHP, ASP ve .Net gibi teknoloji altyapılarından faydalanılarak, en komplike taleplerinize dahi profesyonel standartlarda yanıtlar verebilecek web programlamaları gerçekleştirebiliyoruz. İşletmeniz ya da projeniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü web programlama çalışması için geliştirme ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek profesyonel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Her projeye odaklı olarak kapsamlı bir değerlendirme ve Ar-Ge çalışması gerçekleştirerek, ihtiyaç ve taleplere en etkili ve en verimli şekilde yanıt verecek çalışmaları ortaya çıkartıyoruz.