Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım firmaları tarafından dijital ortamda yer almak isteyen herkese web tasarım hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler mevcut bir site var ise, bu sitenin ihtiyaçları doğrultusunda tek tek başlıklar halinde verilirken, bazı firmalar uygun fiyatlara paket programlar sunmaktadır. Firma olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Web tasarım
 • Grafik tasarım
 • SEO
 • E-ticaret
 • Google Adworbs ve Analyticks
 • Mobil yazılım
 • Kurumsal kimlik
 • Logo tasarımı
 • Fotoğraf çekimi olmaktadır.

Web tasarım noktasında kurumsal web tasarımı, web programlama, e-ticaret sitesi, wordpress, opencart, shopity, woomcommerce, statik web tasarımı ve dinamik web tasarımı olmaktadır. Web tasarım hizmet sözleşmesi yapılmasının ardından pek çok firma web tasarım hizmetleri sağlarken, firmamız özgün ve estetik çalışmaları ile alanında uzmandır. Genel olarak firmaların tasarım aşamasında izlediği süreçler aynıdır. Bu süreçleri şu şekilde maddelendirebiliriz;

 1. Özgün web tasarım hizmeti veren firmalar şablon, font, renk yani görsel ögelerde kesinlikle titiz davranır.
 2. Firma analizleri yapılır. Müşterinin talepleri dinlenir ve hedefleri doğrultusunda bir tasarım aşaması gerçekleştirilir.
 3. Müşteriden bu noktaları edinen firma web tasarımı hakkında tecrübesini tasarımı yansıtır ve aklındaki düşünceyi müşterisine aktarır.
 4. Müşteriden alınan izlenimler neticesinde hazırlanan şablon müşteriye sunulur.
 5. Web tasarim hizmetleri noktasında konsept belirlendikten sonra, kod yazılımı, tasarımın hazırlanması, siteye sektöre ve firmaya uygun içeriklerin girilmesi, sitenin ön izleme yolu ile test edilmesi gibi aşamalar da tamamlanır.

Bir web sitesi açısından web tasarımı sadece firmaların verdiği hizmetin ilk basamağıdır. Web sitesinde müşteri trafiğinin artırılması, içerik yönetimi, anahtar kelime analizi, rakip analizi gibi konulara da dikkat edilmesi gerekir. Siteye kullanıcı çekmek için SEO uygulamaları yapılır. Profesyonel web tasarım hizmetleri yapan firmalar bu hususlara dikkat ederler.

Ayrıca firma seçiminde de çok dikkatli olunması gerekiyor. Web tasarım hizmetleri alan firmalar tarafından bu bir maliyet anlamına gelir. Firmanın gider kalemlerine eklenen bu hizmet, kaliteli ve profesyonel bir firmadan alınmadığı taktirde amacına ulaşmayacağından dolayı firmalar nezdinde kayıptır. Özellikle e-ticaret siteleri ya da sanal marketler, müşteri potansiyeline önem verirken firmalardan profesyonellik de talep ederler ki bu en doğal haklarıdır. Kod alt yapıları ile tasarım modüllerinin itina ile seçilmesi ve hizmetin bu yönde sağlanması web sitesi trafiğini de artıracaktır.

Hizmet veren firmaların bu sebeple global çizgileri takip etmesi ve trendler üzerinden görsel tasarımlar oluşturması önemlidir. Sitelerin hızlı açılmasına, SEO ile uyumlu olmasına, anahtar kelime yoğunluğu ve metin içerisinde dağılımına, sitenin mobil versiyonunun oluşuna ve kurumsal kimliği yansıtmasına göre web sitelerinin kalitesi ortaya konulabilir. Markalaşmanız ve dijital ortamda bir imaj yaratmanız amacı ile verilen web tasarım hizmetleri profesyonel bir firmadan alınmalıdır.

Dijiton ülkemizin her noktasına bu hizmeti profesyonel bir şekilde sağlayan bir firmadır. Reklam ve satış faaliyetlerinizin kolaylaşması için mobil cihazlardan sitenize giriş, arama motorlarında üst sıralara çıkmanız amacı ile kaliteli içerik, doğal trafik oluşumu, kurumsal kimliğiniz doğrultusunda logo hazırlanması, sitenin yükleme hızının artırılması vb. çalışmalardan oluşan bu hizmet Dijiton firmamız tarafından profesyonel olarak sağlanmaktadır. Web tasarımı fiyatları noktasında da firmamız ekonomik fiyat seçenekleri ile estetik kaygıları ortadan kaldırarak arama motoru dostu bir siteniz olmasına yardımcı olmakta ve doğal yollardan kullanıcı trafiğini artırmaktadır.

İletişim formu üzerinden hemen firmamız ile iletişime geçerek firmanız hakkında bizleri bilgilendirebilir, hayalleriniz ışığında bir site tasarımı noktasında profesyonel hizmet alabilirsiniz.