Özgün Web Tasarım

Ortada sanat varsa elbette özgün kelimesi de olmazsa olmazlardan olacaktır. Bir sanat olarak Web tasarımı kabul edebiliriz. Herkesin kolayca yapabileceği bir şey olmayan bu kavram ender rastlanıldığı gibi maliyetli de olmaktadır. Web tasarımından söz edecek olduğumuzda bu konunun teknik ve tasarım boyutları ayrı ayrı ele alınmalıdır. Bugün pek çok web tasarımcısı siteye kendi imzalarını attıklarında özgün bir web sitesi inşa ettiğini düşünüyor. Sadece teknik bilgisi olan ve estetik zevki olmayan kişiler de bu işi yaptığından dolayı özgünlük göz ardı edilebiliyor. Hazır olarak kullanılan template yanı sıra firmaların müşterilerine bu hazır şablonları özgün olarak sunması da ayrı trajikomik bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor.

Dijiton özgün web tasarım hizmeti ile rakiplerine meydan okuyor. Farklı firmalar ile iş ortağı olmak istediğinizde hizmetin özgün olduğundan %100 emin olamazsınız. Bugün web tasarımı sektöründe kanayan bir yara olarak firmaların bütçe merkezli yaklaşımı özgün tasarımların ikinci plana atılmasına sebep olmuştur. Bir web sitesinin özgün olması demek tasarımcısının karakterini yansıtıyor demek değildir. Oluşturulan web sitelerinin faaliyet gösterilen sektör içinde bulunan rakiplerinden farklı olması, firmanın kurumsal kimliğini ya da sitenin kuruluş amacını yansıtıyor olması ilk şarttır. Bugün internet üzerinde milyonlarca hazır template yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde bunları indirerek kullanan ve sizlerden yüksek meblağlar talep eden firmaların olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Web tasarım işi zamana bağlı kalmadan yapılan bir iştir. Uzun saatler harcanmasının yanı sıra bir ekip ruhu da gerektirir. Firmamızda donanımlı bir ekip yer almaktadır ve başarımızı da aslında bu perde arkasında bulunan ekibe borçluyuz.

Dijton olarak sizler için neler mi yapıyoruz?

  • Öncelikle sitenin projelendirme aşaması yapılıyor.
  • Konsept bir tasarım çalışması yapılıyor.
  • Ana sayfanın hazırlanması sonrasında alt sayfa tasarımları da yapılıyor.
  • Gerekiyor ise kodlama yapılıyor.
  • Sitenin tamamlanması sonrasında ise test ve siteye içerik girişleri sağlanıyor.

Belirtmek gerekiyor ki bu adımların her birinde farklı kişiler görev alıyor. Ekip ruhu ile mükemmel işlere imza attığımızın teminatı referanslarımızdır. Bizleri tercih  ederek sadece bütçe dahilinde değil aynı zamanda eşsiz yani özgün web tasarım hizmeti alabilirsiniz.