İstanbul Web Tasarım

İstanbul web tasarım Dijiton tarafından verilen ve Türkiye’nin her lokasyonuna çevrimiçi profesyonel web uygulamalarını içeren hizmetimizdir. Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde her geçen gün yeni tecrübelere ortaklık ediyoruz. Yaptığımız her proje güncel teknolojilerin ayak izlerini takip eder. Böylece her projemizi yeniden güncelleyerek hizmetlerimize devam ederiz.

İş ortaklığımız İstanbul’da web tasarım, e-ticaret yazılımları, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım gibi pek çok hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Kurumsal Web Tasarım

İstanbul kurumsal web tasarım noktasında Dijiton ile çözüm ortaklığınız bilindik WordPress açık kaynak yazılımlardan farklıdır. Bunun için sizlere daha özel ve güvenilir bir platform oluşturmak amacıyla özel olarak dizayn ederiz. Kurumların prestijini yükseltmek için isteğinize uygun web tasarım ve kodlama yaparak daha özgün bir site olmanıza öncülük etmekteyiz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firmanızın dijital ortamdaki yüzünüzü yansıtır. Burada firmanıza ilişkin tanıtımlar, sosyal medya hesapları, logo tasarımları veya kartvizit gibi pek çok alanda profesyonel kimlik oluşturma hizmetlerimizdir.

SEO

Seo (arama motoru optimizasyonu) ile arama motorlarının firmanızı en iyi anlayacağı şekilde dizaynını yaparak pek çok alanda web sitenizi düzenliyoruz. Yaptığımız incelikli çalışmalar, arama motorlarındaki doğal görünürlüğünüzü yükseltir.

Dijiton’un Web Tasarım Süreci

Web tasarım hizmetini verirken birlikte geçireceğimiz tasarım sürecinden bahsetmek yerinde olacaktır.

  • Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, en uygun çözümleri üretiriz.
  • İhtiyaca uygun şekilde içerik yönetim yazılımı oluşturuyoruz. Size vereceğimiz şifre ile site ara yüzüne erişebilir, güncelleme, ekleme veya silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kurumsal profilinize en uygun web tasarımınızı planlayarak oluşturuyoruz.
  • İçerik yerleştirmesi yapıyoruz. Bu noktada web sitesi içeriklerinizi tamamen SEO kriterlerine uygun ve kullanıcı deneyimi odaklı hazırlıyoruz. SEO konusunda uzman ekibimiz sektörünüze uygun içerikler üretir. Böylece özgün ve kaliteli içeriklere sahip olursunuz.
  • Oluşturduğumuz web siteyi sizlere sunarız. Karşılıklı iş birliğimizle gerekli düzenleme veya güncellemeleri yaparız.
  • Yazılım, tasarım ve içerikleri son kez kontrolden geçiririz.
  • Nihai olarak web sitenizi yayına koyarız.
  • Bu yayından sonra sürekli olarak gözlem ve kontrolleri sağlarız. Ayrıca müşterilerimize teknik destek ve danışmanlığı da veririz.

Web tasarım İstanbul arayışındaysanız ve kaliteli bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, hemen bizden teklif alın.