WEB TASARIM

Dijiton tarafından dijital ortamda yer almak isteyen herkese web tasarım hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler mevcut bir site var ise, bu sitenin ihtiyaçları doğrultusunda tek tek başlıklar halinde verilirken, bazı firmalar uygun fiyatlara paket programlar sunmaktadır. Firma olarak verdiğimiz hizmetler;

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte firmalar, kişiler, çeşitli kuruluşlar veya çeşitli organizasyonlar web tasarım dünyasında yer kapma yarışını hızlandırıyorlar. Bu yarışta yer alabilmek için artık web sitelerinin çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor. Bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır. Bunun yanı sıra navigasyonunun basit, program alt yapısının güvenilir ve çok iyi kurgulanmış olması en temel özellikleridir. Ayrıca, kolay ulaşılabilir, hızlı ve verimli çalışır olmalıdır.

Günümüzde var olan birçok web tasarım uzmanlıktan uzak bir yapıda oluşturulmuş, siteyi kullanacak olan müşterilerin ya da ziyaretçilerin beğenisi önemsenmeden hazırlanmıştır. Bu son derece yanlış bir yaklaşımdır. Usta ellerden çıkan bir web tasarımının grafikleri, kullanılan renkleri, menü ve erişim yapısı, kullanıcı odaklı olmalıdır. Çünkü amaç, kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmaktır. Bu nedenle sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menülerden kaçınılmalıdır. Web site tasarımı, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulmalıdır. Web dünyasında, firmaların kendilerini gösterebilmeleri için bu yarış kurallarına hâkim web tasarımında uzman bir kadroyla çalışmaları şarttır. Bunun bilincinde olan sektöründe başarılı birçok firma bu yarışta öne çıkmak için Dijiton 'u tercih ediyor. Dijiton olarak kullanımı son derece kolay, estetik ve yeni nesil web tasarımlarımızla firmalarınızın tanıtımını en doğru şekilde yapmak için çalışırız, kısa sürede amaca uygun web tasarımlarını hazırlayıp sizlerin hizmetine sunarız.

Web tasarımı projesini oluştururken sitelerin zamanında tamamlanması ve faaliyet gösterdiğiniz sektörün en iyi web tasarımı olması için yol haritası çizmek çok önemlidir. Biz web tasarımı proje sürecine, hedefleri net olarak belirleyerek başlarız. Sonraki adımlar sırasıyla kaynakların ortaya konması (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.), planlama yapılması (Süreçler, Kişiler, Alt görevler) ve projenin test edilmesidir. Proje sürecini etkin ve verimli bir şekilde geçirmek için MS Project ile güçlü bir proje yönetimi sağlarız. Bu sayede aldığımız projelerin süresini, bütçesini ve kaynaklarını doğru şekilde planlayıp, kontrol ederiz. Ekibimizdeki iş dağılımını yapıp, işlerin her birini kimin, hangi programla ve ekipmanla yapacağını önceden belirleriz. Aynı zamanda işlerimizin ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini görürüz. Proje süreci sona erdiğinde de gönül rahatlığıyla web sitenizi size teslim ederiz.

Müşteri sayımız her geçen gün artarken, onlarla ilişkilerimizi yürütmek, gerekli hizmetleri sunmak için CRM müşteri takip sistemini kullanırız. Bir firma ile olan tüm geçmiş ve gelecek iş ilişkilerimizi bu sistemle kayıt altına alır, müşterilerimizle bağlantımızı hiçbir zaman koparmayız.

Web tasarım süreciniz tamamlanıp siteniz yayına alındıktan sonra da siz müşterilerimizi web konusunda yalnız bırakmıyoruz. Herhangi bir değişiklik veya ekleme için her zaman destek sağlayacak bir tasarım ekibiyle arkanızda dururuz. İsteğinize bağlı olarak web tasarımınıza küçük dokunuşlar yaparak sitenizi modern ve güncel tutarız. Böylece kısa süreli web siteleri kullanmak yerine uzun yıllar güzelliğini ve güncelliğini koruyan web siteleriyle firma tanıtımınızı tam olarak yapmanızı sağlarız.

Tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen ve dünya çapında kabul edilen iletişim ve pazarlama aracı olan web tasarımlarının bizlere sunduğu kolaylıklar asla göz ardı edilemez. Firmalarınız tatilde veya herhangi bir nedenle kapalı olsa bile web siteniz internet'te iş başındadır. Müşterileriniz sizlere 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirler. Web siteleriniz size kazanç sağlamak için sürekli uğraşır. Web siteleri potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağladığı gibi var olan müşterilerinizle de haberleşmenizi hızlandırır. Tanıtımızı tüm dünya üzerinde bu kadar rahat sağlayabilen web siteleri işlevinin bu kadar büyük olmasına karşın oldukça hesaplıdır.

Dijiton,  yüzlerce web sitesi yani binlerce sayfa tasarladı ve yayınladı. Dinamik web tasarımı ekibimizle gelişen teknolojilere ayak uydurmak için ekibimizi de her geçen gün genişletmekteyiz. Bu alanda var olmak isteyen kuruluşlara, firmalara, kişilere veya organizasyonlara hem tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan özgün web tasarımları yaparız. Fark yaratmanın bu yarışta çok önemli olduğunun bilinciyle her bir web dizaynı ayrı bir proje olarak alıp, tasarım ve programlarla geliştirip en güvenli şekilde hazırlarız. Dijiton olarak, sizlerinde bu yarışta başarılı olmanız için her zaman yanınızdayız!

Nasıl bir site?

Dijiton  her işi ayrı bir proje olarak görür. Kendi konusunda uzmanlardan oluşan bir ekiple her türlü web tasarımını ve dizaynını bir bütün olarak ele alır, gereksinimlerini tespit eder, projelendirir ve uygular.

Daha önce yapılan web tasarımı projelerini kategorize edecek olursak;

Dinamik Web Tasarım

Sürekli güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılması gereken bir web tasarımı, amaca uygun bir programlama alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler hızlı yapılarak sitenin daha güncel kalması sağlanır.

Statik Web Tasarım

Eğer ihtiyaçlar güncelleme gerektirmiyorsa, daha düşük maliyetler sunmak için, içinde program olmayan statik web tasarımı kurgulanır. Güncelleme yapılması gerektiğinde Dijiton ekibi size gereken desteği verecektir.

Karma Web Tasarım

Web tasarımını ihtiyaç durumuna göre şekillendirebilirsiniz. Yani tasarımlar dinamik ve statik olarak hazırlanabilir. Karma teknolojiler ile bu farklı ihtiyaçlara cevap verilir. Her biri de uygulama alanları ve hedefleri iyi belirlenirse en uygun maliyeti sunar.

TOP