Daha ileriye gitmek ister misiniz? İşletmenizi daha üst seviyeye taşımak için bir sosyal medya danışmanlığı paketine yatırım yaparak çevrim içi ortamda fark yaratabilirsiniz. Dijiton tarafından uygun fiyat güvencesi ile siz değerli müşterilerine sunulan sosyal medya danışmanlığı paketleri ile İnstagram, Facebook, Twitter gibi ortamlarda fark yaratın ve teknolojinin gücünden sizler de yararlanın.

Bu gün çevrimiçi ortamlarda sadece bireylerin değil, aynı zamanda kurumsal firmaların da olması gerekiyor. Şirketiniz için daha iyi hedef ve sonuçlar elde etmek için sosyal medya kanallarını tercih edebilirsiniz. Bu gün firmaların somut reklamlara ayıracakları bütçe çok daha fazlayken sosyal medya kanalları üzerinden daha makul fiyatlara reklam yapabilir ve bilinirlik sağlayabilirsiniz.

  • Sosyal medya profillerinin oluşturulması
  • Sosyal medya kontrolleri
  • Sosyal medya stratejisi
  • Aylık sosyal medya planlarının oluşturulması
  • İstatistik analizi
  • Etkili kampanyaların oluşturulması
  • İçerik stratejisi
  • Rakip analizi
  • Sosyal medya reklamcılığı

Dijiton tarafından verilen hizmetler bir sosyal medya pazarlamasının dışarıdan yönetilmesine ilişkindir. Ölçeği fark etmeksizin firmalar için, müşterilerle en alakalı sosyal medya pazarlama platformlarının en etkili şekilde yönetimi yine Dijiton tarafından sağlanmaktadır. Mal ve hizmet pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için sosyal medya pazarlama hizmetleri geliştirilmiştir. Web sitelerinin arama motorlarının iyileştirilmesi için ayrıca içeriklerin konumlandırılmasına hizmet edilmektedir.

Sosyal medya şüphesiz önemli dijital pazarlama araçlarından bir tanesi haline gelmiştir. Ancak birçok işletme tarafından yapılan yatırımların ölçülebilir kazançlar sunmadığı görülmektedir. Dijital pazarlama ise ölçülebilirlik ile ilgilidir ve performansınızı artırmak için bir profesyonele ihtiyacınız olabilir. Bir işletme ve kuruluşun sosyal medya yayınlarının kontrollerinin tek elde toplanması, kendi içeriklerinin planlanması için sosyal medya danışmanlığı paketleri işinizi görecektir. Bu amaçla stratejilerin geliştirilmesi, hedef belirlenmesi, içerik planlanması, yönlendirme ve oluşturma önerilerinin incelenmesi, programlama ve ölçüm için sosyal medya yönetim araçlarının uygulanması şarttır. Çevrimiçi işletmenizin gözü,kulağı ve hatta sesi olan sosyal medya danışmanlığı paketleri için Dijiton ile iletişime geçerek uygun fiyatlardan yararlanabilir ve web sitenize trafik göndermek, karlılığını artırmak ve bilinirliğinizi ilk sırada tutmak için anlaşma sağlayabilirsiniz.