BİZ KİMİZ?

2020 yıllından bu yana hizmet veren Dijiton çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Web Tasarımı ve E-Ticaret Sitesi, Dijital Pazarlama ve Grafik Tasarımı gibi birçok farklı alanda çalıştığımız markalarımıza çözüm ortağı olduk. Adım attığımız her farklı sektör ve her farklı marka bizim için yeni bir heyecan oldu. Şirketimiz,  tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

NEDEN BİZ?

Web tasarım çalışmalarımızda güçlü bir tasarımı güvenilir bir yazılım altyapısı ile destekliyoruz. Bizim için her müşteri özeldir. Bu nedenle tüm işlerimizde müşterimize özel çalışıyoruz. Herhangi bir hazır altyapı, yazılım, şablon tasarım kullanmıyoruz. Her ne kadar kodlarla uğraşıyor, dijital çalışmalarda bulunuyor olsak da işin özünde insana hitap ettiğimizi biliyoruz. Bu nedenle işlerimize ruhumuzu yansıtıyor, severek yapıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı konusunda kimseye benzemeye çalışmadığımız, kendi prensiplerimizden taviz vermediğimiz için başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Firmanızın kurumsal imajını kurumsal web sitenize de yansıtarak rakiplerinizden önde olmanızı sağlayalım.

E-ticaret Sitesi

E-Ticaret en basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir. Eticaret yazılımı kapsam olarak iki gruba ayrılır. Bunlar B2B (Firmadan-Firmaya e ticaret sitesi) ve B2C (Firmadan-Müşteriye e ticaret sitesi) sistemleri olarak adlandırılmaktadır.

ÖNE ÇIKAN PROJELER

250000+

KODLAMA

150+

PROJE ÇALIŞMASI

25+

E-TİCARET SİTESİ

180+

WEB SİTESİ TASARIMI

Fiyat Teklifi İste

Lütfen almak istediğiniz hizmet ile alakalı formu doldurunuz, sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

Yukarı