İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım Dijiton tarafından verilen ve Türkiye’nin her lokasyonuna çevrimiçi profesyonel web uygulamalarını içeren hizmetimizdir. Kişisel veya kurumsal bir web sitesi oluşturma arayışında olan herkese hitap eden bu hizmetimiz; web tasarım, e-ticaret yazılımları, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım gibi pek çok alanı içine alır.

Web siteleriniz için İzmir web tasarım ajansı arıyorsanız, Dijiton tüm web uygulamaları işlemlerinde sizlere gerekli çözüm ortaklığını profesyonel olarak yapmaktadır.

İzmir Kurumsal Web Tasarım

İzmir kurumsal web tasarım noktasında Dijiton ile çözüm ortaklığınız bütçenize, ihtiyacınıza göre en iyi verimi sağlayan tasarımları içerir. Bunun için WordPress ve diğer yazılımlarla özel ve güvenilir bir platform oluşturmak amacıyla firmanıza özel olarak dizayn ederiz. Kurumların prestijini yükseltmek için isteğinize uygun web tasarım ve kodlama yaparak daha özgün bir site olmanıza öncülük etmekteyiz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firmanızın dijital ortamdaki yüzünüzü yansıtır. Burada firmanıza ilişkin tanıtımlar, sosyal medya hesapları, logo tasarımları veya kartvizit gibi pek çok alanda profesyonel kimlik oluşturma hizmetlerimizdir.

SEO

Seo (arama motoru optimizasyonu) ile arama motorlarının firmanızı en iyi anlayacağı şekilde dizaynını yaparak pek çok alanda web sitenizi düzenliyoruz. Yaptığımız incelikli çalışmalar, arama motorlarındaki doğal görünürlüğünüzü yükseltir.

Dijiton’un Web Tasarım Süreci

Web tasarım hizmetini verirken birlikte geçireceğimiz tasarım sürecinden bahsetmek yerinde olacaktır.

  • Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, en uygun çözümleri üretiriz.
  • İhtiyaca uygun şekilde içerik yönetim yazılımı oluşturuyoruz. Size vereceğimiz şifre ile site ara yüzüne erişebilir, güncelleme, ekleme veya silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kurumsal profilinize en uygun web tasarımınızı planlayarak oluşturuyoruz.
  • İçerik yerleştirmesi yapıyoruz. Bu noktada web sitesi içeriklerinizi tamamen SEO kriterlerine uygun ve kullanıcı deneyimi odaklı hazırlıyoruz. SEO konusunda uzman ekibimiz sektörünüze uygun içerikler üretir. Böylece özgün ve kaliteli içeriklere sahip olursunuz.
  • Oluşturduğumuz web siteyi sizlere sunarız. Karşılıklı iş birliğimizle gerekli düzenleme veya güncellemeleri yaparız.
  • Yazılım, tasarım ve içerikleri son kez kontrolden geçiririz.
  • Nihai olarak web sitenizi yayına koyarız.
  • Bu yayından sonra sürekli olarak gözlem ve kontrolleri sağlarız. Ayrıca müşterilerimize teknik destek ve danışmanlığı da veririz.

Web tasarım İzmir arayışındaysanız ve kaliteli bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, hemen bizden teklif alın.