Web Tasarım Nedir?

web-tasarim-nedir

Web Tasarım

Web siteleri genelde oldukça karmaşık ve işlevsiz bir halde. Hali hazırdaki web siteleriniz ziyaret eden herhangi biri karmakarışık olan bilgi yığınının olduğu bir yapı içinde kendisini bulabilir. Hele de tıkladığı linkler ve butonlar ile gitmek istedikleri yerlere gidemez iseniz ipin ucu iyice kaçmış demektir. Binbir zahmet içinde web sitelerine ziyaret sağlayan bireylerin bir anda sistemi terk etmesine sebep olabilir. Bu durum da yapılan bütün yatırımların boşa gitmesi anlamına gelir. Şayet sizlerde işlevli, sade ve %100 mobil ve SEO uyumlu bir web sitesi yaptırmak istiyor iseniz Dijiton ailesi olarak sizlere her konuda yardımcı olmaktan onur duyarız. Daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı incelemek adına kategorilere göz gezdirebilir ya da size özel fırsatlar için uzmanlarımız dan teklif alabilirsiniz.

Rakiplerinizin Önüne Geçmek İçin SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarımı Yaptırın

Genel çapta bir web sitesinden beklenti ne derecededir. Görsel yerleşimlerin tam olduğu, renklerin birbirleri ile uyumlu olduğu ve belirlenen adrese yönlendirme yapan, açıklayıcı üst başlıkları içeren sonuç olarak da işlevli ve sade öyle değil mi? Ziyaret gerçekleştirilen pek çok web sitesinin acaba kaç tanesi bu kriterleri sağlamakta. Peki sizin web siteniz bu özellikleri taşıyor mu? Şayet yeni bir web sayfası yaptırmak istiyor iseniz, kaliteli olan ajansı kalitesiz olandan ayırmanız gerekecektir. İlk defa ya da yeniden bizimle çalışma sürecine girenler için süreci kısaca özetlemek istiyoruz:

 • İlk olarak sektörel araştırma yapılır ve rakiplerin neler yaptığı kontrol edilir.
 • Şirketinizin hedef ve vizyonuna yönelik olarak ana başlık ve site içi yerleşimler yapılır.
 • Ana tasarım ve renk varyasyonları belirlenen kriterlere uyumlu olarak tasarlanmaktadır.
 • Web sitesinin ilgili alanlarına içerikler girilip tamamlanır ve demo olarak sizlere sunum yapılır.
 • Demonun beğenilip onaylanmasından sonra web siteniz en kısa sürede aktif hale getirilmektedir.

Dijiton aracılığı ile tasarlattığınız web sitesi ile birlikte Google Reklam yolu ile birlikte hem yurt içi hem de yurt dışına açılarak müşteri ağınızı arttırabilir, Google Ads reklamlarını doğru hedef stratejileri ile kullanabilirsiniz.

Web Sitesinin Firmanıza Sağlayacağı Faydalar

 • Her yerde görünür olmakla birlikte sizi arayanlar sadece fiziki bir şirket ile değil aynı zamanda sanalda da kolaylıkla erişim sağlayabilir.
 • Rakiplerinizin önüne geçmek için aranan kelimeler ile üst sıralarda yer alabilirsiniz.
 • Sadece reklam vermekle yetinmeyip doğal yöntemler ile üst sıralarda olmanın alt yapısına sahip olabilirsiniz.
 • Marka algısını oturtmak için web sitenizde şirketinizin en iyi biçimde anlatarak mesajınızın herkese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kolay bir şekilde bulunabilir olmak için şirketinizin web sitesindeki haritadan sizi kolayca bulup ziyaret edilebilirsiniz.
 • Sesinizi her yerde duyurulur yapmak için şirketinizin yer aldığı konumdan web site aracılığı ile yurt içi ve yurt dışında görünür olabilirsiniz.
 • Web sitesinde farkınız sadece tek bir kanaldan beslenmez. Sektörel açıdan da rakip ve pazar analizleri ile işe koyuluruz.

Web Sitesinde Farkımız

Yüz yüze iletişim olanakları ile sadece telefonda duyduğunuz o belirsiz ses ile muhatap olmayıp yüz yüze görüşmeyi öncelik görerek iş yapmaktayız.

Sektörel pratik fikirler verir ve çeşitli sektörler ile çalışarak edinilen engin tecrübelerin avantajını işinize yarayacak pratik bilgiler ile özetleyerek sunum yapmaktayız.

Bir problem için ajansımızı aramanız halinde sürekli irtibat halinde olabileceğiniz bir danışmana sahip olabilirsiniz.

Dijiton olarak Web sitelerin kurulumunda sadece kendi açımızdan değil de kullanıcı ve müşteri odaklı düşünce sistemleri ile inşa etmekteyiz.

Ne istediğinizi iyice anlamak için sizi iyi bir şekilde dinleyerek hangi mantıkla kurgu yapılacağını iyi bir şekilde anlayarak kalan süreçlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Tüm bunlar ve daha fazlası için kategorilerde yer alan fiyatlarımız bölümünü inceleyebilirsiniz. Şayet size özel fırsatlar elde etmek isterseniz de uzmanlarımızdan anında teklif isteyebilirsiniz.